Bravofly ko'rib chiqish

Bravofly ko'rib chiqish [O'zbek]

Bravofly zahirasini ko'rib chiqish

Biz Bravofly veb-saytidan chipta sotib olish uchun foydalanardik va juda mamnun bo'ldik, barchasi ajoyib bo'ldi. Bravofly saytidan foydalanish juda oson, hech qanday yashirin narxga ega emas edi va chipta va'da qilingan va o'z vaqtida topshirildi.

Bravofly - butun dunyo bo'ylab sayohat va sayohatga oid bitimlar

Bravofly chipta asosiy ma'lumotlarini olish

"Bravofly" da parvozni amalga oshirganidan so'ng, bron qilish jarayoni boshlang'ich, fuqarolik holati, tug'ilgan kun kabi asosiy yo'lovchi ma'lumotlarini kiritish bilan boshlanadi.

Rezervasyon uchun boshqa Yuklarni to'g'ridan-to'g'ri to'ldirish mumkin, va parvozga kiritilgan bagaj imkoniyatlari - yoki uning ichiga kirmasligi - saytda aniq ko'rsatiladi.

Safarga umumiy nuqtai, ekranning o'ng tomonida joylashgan bo'lishi kerak.

Jami narx, shuningdek, Bravofly'ga alohida chegirmali holda, hech qanday yashirin to'lovlarsiz aniq ko'rsatilgan.

Bagajni sotib olish narxi aviachiptani o'zingiz bilan sotib olishdan ko'ra ko'proq qimmatroq.

Qo'shimcha 18USD uchun chipta moslashtirilgan bo'lishi mumkin, bu sizning aniq uchish vaqtingizdan amin bo'lmasangiz va imkoniyatlari past narxlarda ochiq bo'lishni istasangiz yaxshi bo'ladi.

Va nihoyat, ko'plab reyslar uchun foydali bo'lmagan, lekin ayrim holatlarda bo'lishi mumkin bo'lgan, umuman, chipta almashish bilan bog'liq xizmatlarni o'z ichiga olgan premium paketni bronlash mumkin.

Biroq, ba'zi bir raqiblarga qaramasdan, qo'shimcha variantlar ehtiyotkorlik bilan va veb-saytga, albatta, muhim bo'lgan narsalarga e'tibor beradi. Buning uchun kerakli parvozni amalga oshirish kerak emas.

Asosiy ma'lumotni kiritganingizdan keyin keyingi bosqichga o'tishingiz mumkin.

Bravofly chipta bronlashi uchun to'lov

Bagajni yo'qotish uchun qo'shimcha sug'urta olish mumkin, bu esa Yukni 4 kundan ortiq kechiktirsa 1000 AQSh dollarigacha bo'lgan narxni taklif qiladi. Parvoz 30 daqiqagacha yoki undan kamroq vaqtni o'z ichiga oladi va, ayniqsa, havo almashuvi mavjud bo'lsa, tavsiya etiladi.

Bunday holda, sizning Yukingizni kechiktirish xavfi juda yuqori va faqatgina $ 6 qo'shimcha $ 1000gacha pul ishlashingiz mumkin.

Siz allaqachon shu vaziyatda bo'lganingizda, biz sizga munosib bo'lishingiz mumkin!

Ammo, ko'pgina parvozlar uchun, ayniqsa, to'g'ridan-to'g'ri parvozlar uchun ushbu parametr juda foydali emas.

Shundan so'ng, yo'lovchini majburiy bo'lmagan kontakt ismini va elektron pochtasini kiriting.

To'lov ma'lumoti uchun vaqt va Bravofly turli xil to'lov usullari, jumladan, kredit va debet kartalarining barcha turlarini, shuningdek, ba'zi hollarda foydali bo'lishi mumkin bo'lgan PayPalni taklif qiladi.

Kredit karta kompaniyalari bu qo'shimcha pulni to'layotgani sababli to'lovlarning ayrim turlari qonunga bir necha qo'shimcha dollar keltirishi mumkin.

Ma'lumot kiritilgandan so'ng, foydalanuvchi to'lovni amalga oshirish uchun nima uchun barcha Bravofly siyosatining kelishuviga rozi bo'lishi kerak.

Oxirgi noqulay ahvolga tushadigan popup sizga sayohatga hech qanday sayohat sug'urtasi qo'shishni xohlamayotganingizni tasdiqlaydi. Agar siz kredit karta bilan xarid qilsangiz, aksariyat hollarda qo'shimcha sug'urta sug'urtasiga muhtoj emassiz, chunki ular sizning bankingiz bilan ikki marta nazorat qilishingiz kerak bo'lgan eng ko'p standart kredit kartalaridan iborat.

Bravofly ID identifikatori

To'lov keyinchalik xaridorning bank tafsilotlari va to'lov tizimiga bog'liq holda amalga oshiriladi.

After that, Bravofly ID identifikatori will directly be displayed. Keep this information in order to access later on the corresponding booking, as this code will be used for any exchange with Bravofly travel agency.

Bravofly login

Rezervasyon tasdiqlovini olganingizdan oldin ham o'z veb-saytiga kirish mumkin, u erda elektron pochtaga mos keladigan barcha rezervasyonlar ro'yxatga olinadi, shu jumladan, sotib olingan eng so'nggi versiya.

Rezervasyonlar Bravofly tomonidan ishlab chiqarilgan o'z identifikatsiya raqamlari orqali olinishi mumkin.

Bravofly chiptani tasdiqlash

After a while, a Bravofly chiptani tasdiqlash will be sent in a Bravofly elektron pochta, which contains again the Bravofly ID identifikatori, as well as other information.

Bravofly elektron chiptasi

Havo yo'li bilan tasdiqlash berilganda, chipta Bravofly tomonidan elektron pochta orqali, keyinchalik parvozni tekshirish uchun ishlatilishi mumkin bo'lgan, bron qilish kodini o'z ichiga olgan holda yuboriladi va boshqa foydali ma'lumotlar, jumladan parvoz vaqti, bagaj, elektron chiptaning raqami va boshqalar.

Bravofly - butun dunyo bo'ylab sayohat va sayohatga oid bitimlar

Bravofly mijozlarga xizmat

"Bravofly" mijozlarga quyidagi raqamlarda telefon orqali to'g'ridan-to'g'ri murojaat qilish mumkin:

Bravofly AQSh aloqa raqami +19176282152
Bravofly Avstraliya aloqa raqami 0061 (0) 280810934
Bravofly daniya 004582568473 raqamiga qo'ng'iroq qiling
Bravofly Germaniya raqami 0049 (0) 8912231527
Bravofly Ispaniya 0034911365739 aloqa raqami
Bravofly Frantsiya aloqa raqamlari 0176545097
Bravofly Italiya 0221803729 raqamiga murojaat qiling
Bravofly Vengriya aloqa raqami 003619993407
Bravofly Norvegiya aloqa raqami 004721937164
Bravofly Avstriya aloqa raqami 08006648882
Bravofly Portugaliya aloqa raqamlari 00351210053103
Bravofly Shveytsariya aloqa raqami 0805638086
Bravofly Shvetsiya aloqa raqamlari 0046852503807
Bravofly Buyuk Britaniya aloqa telefoni 08000834000
Bravofly - butun dunyo bo'ylab sayohat va sayohatga oid bitimlar
RatingRatingRatingRatingRating Bravofly ko'rib chiqish Parvozlarni bron qilish va rezervasyonni boshqarish uchun ham to'g'ri, ham aniq jarayon, aniq interfeys va tezkor etkazib berish uchun ajoyib veb-sayt.

Bravofly ko'rib chiqish Taroziga soling

  • To'g'ri bron qilish jarayoni
  • Veb-interfeysni tozalash
  • O'z veb-saytidan buyurtmalarni boshqarish imkoniyati

Bravofly ko'rib chiqish Kamchilik

  • Etiketka etkazib berish biroz uzoq ko'rinishi mumkin
  • Yakuniy buyurtmaga o'tish uchun bir nechta ekranlar
  • Narxlar juda arzon!

Shu kabi maqolalar


Fikrs (0)

Fikr qoldiring