Bravofly pregled

Bravofly pregled [Slovenščina]

Pregled rezervacije Bravofly

Uporabili smo spletno stran Bravofly za rezervacijo vozovnice in bili so zelo zadovoljni, vsi so bili odlični. Spletna stran Bravofly je precej enostavna za uporabo, ni imela nobenih skritih stroškov in je vozovnico dostavila tako, kot je bilo obljubljeno in pravočasno.

Bravofly - leti in potovanja po celem svetu

Bravofly vozovnice rezervacije osnovne informacije

postopek rezervacije na Bravoflyju, potem ko je našel let, začne z vnosom osnovnih podatkov o potnikih, kot so ime, priimek, spol, datum rojstva.

Neposredno je mogoče dodati še dodatno prtljago v rezervaciji in možnosti prtljage, vključene v letu - ali niso vključene v tem primeru - so jasno prikazane na spletni strani.

Pregled potovanja je na voljo na desni strani zaslona in se prepričajte, da je rezerviran leta pravilen.

Skupna cena je tudi jasno prikazana, brez skritih plačil in z dodatnim popustom, ki je izključno za Bravofly.

Cena prtljage pa je na splošno dražja od samega sebe pri letalski družbi po prejemu vozovnice.

Možno je, da je vozovnica fleksibilna za dodatnih 18 USD, kar je precej, če niste prepričani o vašem času točnega letenja in želite ohraniti možnosti, ki so na voljo za poceni vožnjo.

Končno lahko rezervirate paket premium, ki vključuje storitve, povezane s spremembo vozovnic na splošno, ki za večino letov niso uporabne, lahko pa so v nekaterih situacijah.

Vendar pa cenimo, da so v nasprotju z nekaterimi konkurenti dodatne možnosti diskretne in da se spletna stran osredotoči na to, kar je resnično pomembno, kar pomeni, da dobite let, ki ga potrebujete, in ne na prodajnih dodatkih, ki jih sploh ne potrebujete.

Ko vnesete osnovne informacije, lahko preidete na naslednji korak.

Bravofly vozovnice rezervacije plačilo

Možno je dodatno zavarovanje za izgubljeno prtljago, ki bo ponudilo do 1000 USD, če se prtljaga zamuja več kot 4 dni. Zelo priporočljivo, če let vključuje povezavo 30 minut ali manj in še posebej, če se letalska sprememba spremeni.

V tem primeru je tveganje prenehanja vaše prtljage zelo veliko in samo za dodatnih 6 $ lahko zaslužite do 1000 $.

Ko ste že bili v tej situaciji, vam lahko zagotovimo, da je vredno!

Vendar pa za večino letov, zlasti neposrednih letov, ta možnost ni resnično koristna.

Po tem vnesite ime stika in e-pošto, ki ni nujno potnik.

Čas za podatke o plačilu in Bravofly ponuja veliko različnih načinov plačila, vključno z vsemi vrstami kreditnih in debetnih kartic ter PayPal, kar je lahko v nekaterih primerih zelo koristno.

Nekatere vrste plačil bi lahko privedle do nekaj dodatnih dolarjev na računu, ker podjetja za kreditne kartice zaračunavajo ta dodatni dolar.

Ko so podatki vneseni, se mora uporabnik strinjati, zakaj vse Bravofly pravilnike, da bi nadaljevali s plačilom.

Zadnji moteči pojav bo zahteval potrditev, da ne želite dodati nobenega potovalnega zavarovanja na svoje potovanje. V primeru, da kupujete s kreditno kartico, vam verjetno ne potrebuje dodatnega potovalnega zavarovanja, saj so vključeni v večino standardnih kreditnih kartic, ki jih morate dvakrat preveriti pri svoji banki.

ID rezervacije za Bravofly

Plačilo bo nato potekalo, odvisno od bančnih podatkov kupca in plačilnega sistema.

After that, ID rezervacije za Bravofly will directly be displayed. Keep this information in order to access later on the corresponding booking, as this code will be used for any exchange with Bravofly travel agency.

Bravofly login

Tudi preden prejmete potrditev rezervacije, se lahko prijavite na svoji spletni strani, kjer bodo naštete vse rezervacije, ki ustrezajo e-poštnemu sporočilu, vključno z najnovejšo, ki je bila pravkar kupljena.

Pridržke lahko pridobite z njihovim ID rezervacije, ki jih ustvari Bravofly.

Bravofly potrditev vozovnice

After a while, a Bravofly potrditev vozovnice will be sent in a Bravofly email, which contains again the ID rezervacije za Bravofly, as well as other information.

Bravofly e-vozovnica

Ko bo potrdilo letalskega prevoznika izdano, bo Bravofly poslala elektronsko pošto s kodo rezervacije, ki jo je mogoče pozneje uporabiti za preverjanje leta z letalsko družbo in druge koristne informacije, vključno s časom letenja, številom dovoljena prtljaga, številka e-kartice in še več.

Bravofly - leti in potovanja po celem svetu

Bravofly storitve za stranke

Storitev za stranke Bravofly lahko dobite neposredno po telefonu na sledečih številkah:

Bravofly USA kontaktna številka +19176282152
Kontaktna številka Bravofly Australia 0061 (0) 280810934
Bravofly Danska kontaktna številka 004582568473
Bravofly Germany kontaktna številka 0049 (0) 8912231527
Bravofly Španija kontaktna številka 0034911365739
Bravofly France kontaktna številka 0176545097
Bravofly Italy kontaktna številka 0221803729
Bravofly Hungary kontaktna številka 003619993407
Bravofly Norway kontaktna številka 004721937164
Bravofly Austria kontaktno številko 08006648882
Bravofly Portugalska kontaktna številka 00351210053103
Bravofly Switzerland kontaktna številka 0805638086
Bravofly Švedska kontaktna številka 0046852503807
Bravofly UK kontaktna številka 08000834000
Bravofly - leti in potovanja po celem svetu

Podobni članki

Komentars (0)

Pustite komentar