Bravofly ülevaade

Bravofly ülevaade [Eesti keel]

Bravofly broneeringu ülevaade

Me kasutasime Bravofly veebisaiti pileti broneerimiseks ja olid väga rahul, kõik läks hästi. Bravofly veebisait on üsna lihtne kasutada, ei sisaldanud varjatud kulusid ja pileti kättetoimetanud, nagu on lubatud ja õigeaegselt.

Bravofly - lendud ja reisi pakkumised kogu maailmas

Bravofly pileti broneerimine põhiteavet

Bravofly'i broneeringu protsess pärast lennu leidmist algab reisijate põhiinformatsiooni sisestamisega, nagu näiteks nimi, perekonnanimi, sugu, sünnikuupäev.

On otseselt võimalik broneerimisel lisada veel üks pagas, ning veebis on see selgelt näidatud lennules sisalduvate pagasiruumide puhul, mis ei kuulu sellesse turule.

Reisi ülevaade on saadaval ekraani paremal küljel, et veenduda, et broneeritud lend on õige.

Kogu hind on ka selgelt näidatud, ilma igasuguste varjatud tasudeta ja Bravofly'ile lisandunud soodushinnaga.

Tavaliselt on pagasi hind tavaliselt kallim kui lennukompanii ise pärast pileti kättesaamist.

Pileti on võimalik muuta täiendavaks 18 USD-ks, mis on hea tehing, kui te pole kindel oma täpse lenduaja kohta ja soovite oma võimalusi avada madalate kuludega.

Lõpuks saab broneerida lisatasupaketti, mis sisaldab üldiselt piletite vahetamisega seotud teenuseid, mis ei ole enamiku lendude jaoks kasulikud, kuid võib olla mõnes olukorras.

Kuid me mõistame, et vastupidiselt mõnedele konkurentidele on lisavõimalused diskreetsed ja veebisaidil keskendutakse sellele, mis on tõesti oluline, sest teil on vaja saada soovitud lend, mitte müüa teile ekstra, mida te üldse ei vaja.

Pärast põhiteabe sisestamist võite minna järgmisele sammule.

Bravofly pileti broneerimine makse

Kaotatud pagasi eest on võimalik saada lisakindlustust, mis pakuks kuni 1000 USD, kui pagas on hilinenud rohkem kui 4 päeva. Äärmiselt soovitatav, kui lend sisaldab 30-minutilist või pikemat ühendust ja eriti kui on olemas lennuettevõtja muudatus.

Sellisel juhul on teie pagasi hilinemise oht väga kõrge, ja ainult 6 $ lisatasu eest saate teenida kuni 1000 USD.

Olles selles olukorras juba olnud, võime teile tagada, et see on väärt!

Kuid enamiku lendude puhul, eriti otselendude puhul, pole see valik tegelikult kasulik.

Pärast seda sisestage kontakti nimi ja e-post, mis ei pruugi olla reisija.

Makseviiside aeg ja Bravofly pakub paljusid erinevaid makseviise, sealhulgas igasuguseid krediit- ja deebetkaarte, lisaks Paypal, mis võib mõnes olukorras olla väga kasulik.

Mõned makseviisid võivad põhjustada arvele mõned ekstra dollarid, kuna krediitkaardiettevõtted maksavad lisaraha.

Kui teave on sisestatud, peab kasutaja maksekohustuse täitmiseks nõustuma, miks kõik Bravofly-i eeskirjad kehtivad.

Viimane tüütu hüpikaken küsib kinnitust, et te ei soovi reisile lisada reisikindlustust. Kui ostad krediitkaardiga, siis ei pea te tõenäoliselt enam lisakindlustust reisikindlustuse järele, kuna need sisaldavad enamikku tavapäraseid krediitkaarte, mida peaksite oma pangaga kahekordselt kontrollima.

Bravofly broneeringu ID

Seejärel läbib makse sõltuvalt ostja pangakontodest ja maksesüsteemist.

After that, Bravofly broneeringu ID will directly be displayed. Keep this information in order to access later on the corresponding booking, as this code will be used for any exchange with Bravofly travel agency.

Bravofly login

Isegi enne broneerimiskinnituse saamist on võimalik oma veebisaidil sisse logida, kus loetletakse kõik e-kirjaga seotud broneeringud, kaasa arvatud uusim, mis äsja ostetud.

Broneeringuid saab alla laadida Bravofly poolt loodud broneeringu ID-st.

Bravofly pileti kinnitus

After a while, a Bravofly pileti kinnitus will be sent in a Bravofly e-post, which contains again the Bravofly broneeringu ID, as well as other information.

Bravofly e-pilet

Kui lennuettevõtja kinnitus on välja antud, saadab pileti Bravofly e-posti teel, mis sisaldab broneerimiskoodi, mida saab hiljem lennuettevõtja lennu ajal kontrollida ja muud kasulikku teavet, sealhulgas lennuaegade, pagasi lubatud, e-pileti number ja palju muud.

Bravofly - lendud ja reisi pakkumised kogu maailmas

Bravofly klienditeenindus

Bravofly klienditeenindust saab otse telefoni teel järgmiste numbritega:

Bravofly USA kontaktnumber +19176282152
Austraalia Bravofly kontaktisik 0061 (0) 280810934
Bravofly Taani kontaktnumber 004582568473
Bravofly Germany kontakttelefon: 0049 (0) 8912231527
Bravofly Spain kontaktisiku number 0034911365739
Bravofly France kontaktisiku number 0176545097
Itaalia Bravofly kontaktisiku number 0221803729
Bravofly Hungary kontaktisiku number 003619993407
Norra Bravofly kontaktisik 004721937164
Bravofly Austria kontaktisik 08006648882
Bravofly Portugali kontaktandmed: 00351210053103
Bravofly Šveits, kontaktandmed 0805638086
Bravofly Sweden kontaktandmed: 0046852503807
Bravofly UK kontaktandmed 08000834000
Bravofly - lendud ja reisi pakkumised kogu maailmas
RatingRatingRatingRatingRating Bravofly ülevaade Suurepärane veebisait nii lendude broneerimiseks kui ka broneeringute haldamiseks, arusaadava protsessi, selge liidese ja kiire kohaletoimetamisega.

Bravofly ülevaade Plussid

  • Sirge broneerimise protsess
  • Selge veebiliides
  • Võimalus hallata broneeringuid nende veebisaidilt

Bravofly ülevaade Miinused

  • Etikettide kättetoimetamine võib tunduda pisut pikk
  • Mitu ekraani lõpliku broneeringuni jõudmiseks
  • Hinnad on liiga odavad!

Sarnased artiklid


Kommentaarid (0)

Jäta kommentaar