Bravofly pregled

Bravofly pregled [Bosanski]

Bravofly rezervacija rezervacije

Koristili smo Bravofly internet stranicu za rezervaciju karte, i bili su veoma zadovoljni, svi su odlično odigrali. Bravofly sajt je prilično jednostavan za korištenje, nije imao nikakve skrivene troškove i isporučio je kartu obećanu i na vrijeme.

Bravofly - letovi i putovanja u celom svetu

Bravofly karte rezerviraju osnovne informacije

Proces rezervacije na Bravofly-u, nakon što je pronašao let, počinje sa unosom osnovnih informacija o putniku, kao što su ime, prezime, pol, datum rođenja.

Neposredno je moguće dodati još jedan prtljag na rezervaciji ukoliko je neophodno, a opcije prtljaga uključene u letu - ili nisu uključene u taj slučaj - jasno su prikazane na web stranici.

Pregled putovanja je dostupan na desnoj strani ekrana, kako bi se uverio da je rezervisan leta ispravan.

Ukupna cijena je takođe jasno prikazana bez ikakvih skrivenih naknada i uz dodatni popust isključujući Bravofly.

Cena prtljaga je, međutim, obično skuplja nego što sami to činite sa aviokompanijom nakon što ste dobili kartu.

Moguće je da karta bude fleksibilna za dodatnih 18 USD, što je dobar posao ako niste sigurni u vrijeme vašeg tačno letenja i želite da svoje opcije zadržite na niskim troškovima.

Konačno, može se rezervisati premium paket, koji uključuje usluge vezane za promjene ulaznica uopšte, koje nisu korisne za većinu letova, ali mogu biti u nekim situacijama.

Međutim, mi cijenimo da su, suprotno nekim konkurentima, dodatne opcije diskretne, a internetska stranica se fokusira na ono što je zaista važno, a to je da dobijete potreban let, a ne da vam prodate dodatno što vam uopšte neće trebati.

Nakon unošenja osnovnih informacija, možete preći na sledeći korak.

Bravofly ulaznica za rezervacije

Moguće je dodatno osiguranje za izgubljeni prtljag, koji će ponuditi do 1000USD ako je prtljag odložen više od 4 dana. Veoma je preporučljivo ako let uključuje vezu od 30 minuta ili manje, a pogotovo ako postoji promena avio-kompanije.

U tom slučaju, rizik odlaganja vašeg prtljaga je veoma visok, a samo za dodatnih 6 $, možete zaraditi do 1000 $.

Već smo bili u toj situaciji, možemo vam osigurati da je vrijedno!

Međutim, za većinu letova, naročito za direktne letove, ova opcija nije stvarno korisna.

Nakon toga unesite ime kontakta i e-poštu, što nije nužno putnik.

Vreme za informacije o plaćanju, a Bravofly nudi mnogo različitih načina plaćanja, uključujući sve vrste kreditnih i debitnih kartica, plus Paypal, što bi moglo biti vrlo korisno u nekim situacijama.

Neka vrsta isplata može dovesti do nekoliko dodatnih dolara na računu, pošto kompanije za kreditne kartice naplaćuju ovaj dodatni dolar.

Kada se unesu podaci, korisnik mora da se složi zbog čega su svi Bravofly pravila, kako bi nastavili sa plaćanjem.

Posljednji dosadan popup će zatražiti potvrdu da ne želite dodati bilo kakvo putno osiguranje na svoje putovanje. U slučaju da kupujete kreditnom karticom, najverovatnije vam ne treba dodatno osiguranje putovanja, jer su uključene u standardne kreditne kartice, koje biste trebali dvostruko provjeriti kod vaše banke.

Bravofly booking ID

Isplata će potom proći, u zavisnosti od kupčevih podataka o bankama i platnog sistema.

Nakon toga, Bravofly booking ID će se direktno prikazati. Držite ove informacije kako biste kasnije pristupili odgovarajućoj rezervaciji, pošto će ovaj kod biti korišten za bilo koju razmjenu sa turističkom agencijom Bravofly.

Bravofly login

Čak i pre nego što su dobili potvrdu o rezervaciji, moguće je da se prijavite na njihovoj web stranici, gdje će biti prikazane sve rezervacije koje odgovaraju e-mailu, uključujući i najnoviju koja je upravo kupila.

Rezervacije mogu se preuzeti po njihovoj identifikaciji rezervacije, koju generiše Bravofly.

Bravofly potvrda karata

After a while, a Bravofly potvrda karata will be sent in a Bravofly email, which contains again the Bravofly booking ID, as well as other information.

Bravofly e-bilet

Kada se izda potvrda avio-kompanije, kartu će poslati elektronskom poštom od strane Bravofly-a, koji sadrži šifru rezervacije, koja se kasnije može koristiti za provjeru leta u avionu i druge korisne informacije, uključujući vrijeme leta, broj dozvoljeno prtljag, broj karte za e-kartu i još mnogo toga.

Bravofly - letovi i putovanja u celom svetu

Bravofly korisnički servis

Služba za korisnike Bravofly-a može se dobiti direktno telefonom na sledećim brojevima:

Bravofly USA kontakt broj +19176282152
Bravofly Australia kontakt broj 0061 (0) 280810934
Bravofly Denmark kontakt broj 004582568473
Bravofly Germany kontakt broj 0049 (0) 8912231527
Bravofly Spain kontakt broj 0034911365739
Bravofly France kontakt broj 0176545097
Bravofly Italija kontakt broj 0221803729
Bravofly Hungary kontakt broj 003619993407
Bravofly Norway kontakt broj 004721937164
Bravofly Austria kontakt broj 08006648882
Bravofly Portugal kontakt broj 00351210053103
Bravofly Switzerland kontakt broj 0805638086
Bravofly Sweden kontakt broj 0046852503807
Bravofly UK kontakt broj 08000834000
Bravofly - letovi i putovanja u celom svetu
RatingRatingRatingRatingRating Bravofly pregled Izvrsna web stranica kako za rezervaciju letova, tako i za upravljanje rezervacijama, s postupkom izravnog slaganja, jasnim sučeljem i brzom isporukom.

Bravofly pregled Pros

  • Neposredan postupak rezervacije
  • Jasno web sučelje
  • Mogućnost upravljanja rezervacijama sa njihove web stranice

Bravofly pregled Cons

  • Isporuka etiketa može se činiti malo dugo
  • Nekoliko ekrana do konačne rezervacije
  • Cijene su previše jeftine!

Slični članci


Komentari (0)

Ostavite komentar